Smiling Bar

Rozwiń menu

 724 440 844    info@smilingbar.pl

O nas -> Franczyza

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM BIZNESOWYM

Jeśli posiadasz już własny biznes beauty i chcesz poszerzyć swoją ofertę lub pragniesz rozpocząć działalność w obiecującej rozwojowej branży zostań partnerem Smiling Bar i korzystaj z najbardziej zaawansowanych technik wybielania zębów.

Dajemy Ci sprawdzony pomysł na biznes i gwarantujemy pomoc krok po kroku w rozwoju Twojej firmy.

Smiling Bar to nowoczesna koncepcja, wysoka rentowność przy niskiej inwestycji, łatwe zarządzanie.

Aby zostać partnerem Smiling Bar i uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt:

magdalena@smilingbar.pl

tel. 724 440 844

Zapraszamy do współpracy! :)

 

 

NASZE PRODUKTY

   
Żele do kosmetycznego wybielania zębów bez peroksydu. Znakomity efekt, widoczny już po 15 minutach. Zabieg zupełnie bezbolesny, bezpieczny dla zębów i dziąseł, niepowodujący nadwrażliwości. Jakość i gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona certyfikatami Unii Europejskiej oraz FDA.     Profesjonalna pianka do zębów rekomendowana przez stomatologów po zabiegu wybielania. Bogaty w fluor produkt w formie pianki, nie zawiera drobinek ścierających szkliwo. Najlepsze rozwiązanie po zabiegu wybielania by zachować efekt białych zębów jak najdłużej.             
Długopis z naturalnym żelem wybielającym na bazie wodoroweglanu sodu. Doskonały
aby podtrzymać efekt wybielania metodą Smiling Bar. Daje wspaniały spaniały efekt już po pierwszym stosowaniu.

 
     

Domowy profesjonalny zestaw do wybielania zębów z mini lampą LED. Niezastąpiony przed ważnym spotkaniem lub imprezą.

 

    Paleta odcieni.
 
  Okulary ochronne.
 

 

                 
Lampa FUTURA CLAMP ON - idealna dla osób które pragną wykonywać zabiegi home service. Niewielka i bardzo lekka. Dodatkowo do naszych lamp można dokupić wygodną elegancką walizkę futerał.         Lampa LED FUTURA 2400 - profesjonalna lampa kosmetyczna produkcji amerykanskiej. Niezwykle łatwa w obsłudze, zajmuje niewiele miejsca, idealna do salonów kosmetycznych i innych miejsc beauty. Lampa wykonana jest z wysokiej jakości aluminium i cynku. Lampy FUTURA 2400 to najsilniejsze lampy na rynku, posiadają 8 niebieskich lamp LED o mocy 3W co daje w rezultacie 24W. Czas pracy lamp to 50 000 godzin.